make a website for free

Logic Pro X

Apple Yetkili Eğitim


Logic Pro X, Mac için müzisyenlere ilk notadan nihai sonuca ulaşmak için ihtiyaç duydukları her şeyi veren eksiksiz bir profesyonel kayıt stüdyosudur. Bu 3 günlük, uygulamalı eğitim size Logic Pro X 'in temel özelliklerini ve temel kullanıcı arayüzünü tanıtır. Kendi kişisel üretim stüdyonuzla sorunsuz bir şekilde entegre olacak özelleştirilmiş bir ses ve MIDI yapılandırmasını nasıl oluşturacağınızı öğreneceksiniz. Ayrıca, kapsamlı bir dizi yazılım enstrümanı, Apple ses döngüleri ve DSP efektleri kullanarak kendi şarkınızı da yaratacaksınız.


Derinlemesine dersler MIDI ve ses kaydını kapsamaktadır; etkin düzenleme, karıştırma ve aranjman teknikleri; kullanıcı tanımlı anahtar komutları; otomasyon; harici MIDI denetleyicileri kullanarak; ve son çıktı oluşturma.


Eğitim Amaçaları


Bu eğitim size aşağıdaki becerileri öğretir:

- İş akışı tekniklerini anlama

- Ses, MIDI kaydetme ve düzenleme

- Yazılım enstrümanlarını kullanma

- Ses efektleri ile çalışma

- Karıştırma ve Otomasyon

- Perde ve zamanı manipüle etmek


Eğitim Kitlesi


- Bu ders, Logic Pro X kullanarak müzik prodüksiyonunu ve kompozisyonunu öğrenmek isteyen ve yazılımın özelliklerini en iyi şekilde keşfetmek için uygulamalı ve etkileşimli talimatları tercih eden kişiler için tasarlanmıştır.


Ön Koşullar


Eğitime katılmadan önce bu konular hakkında bilmeniz gerekenler:

- macOS ve temel bilgisayar kullanımı

- Ses terminolojisi (Tavsiye edilir)


Konular


Logic ile Müzik Yapın!

Bir Logic Pro X projesi oluşturma; arayüzü keşfetmek; projede gezinmek; düzenlemeyi oluşturmak; şarkıyı karıştırmak; bir stereo dosyaya karıştırmak.


Ses Kaydı

Dijital ses kayıt ayarlarını ayarlama; tek bir parça kayıt; ek kayıt almak; bir metronom olmadan kayıt alma; kayıt ayarlarını değiştirme; kullanılmayan ses dosyalarını silme.


Ses Kaydını Düzenleme

Mouse araçları atama; çalışma alanında bölgeleri düzenleme; geçiş ve crossfades ekleme; ses parçası düzenleyicisinde bölgeleri düzenleme; sesi hizalama, ayarlama.


Sanal Davul Kaydı Almak

Bir davul parçası oluşturma; davul parçası düzenlenmesi; drum kit özelleştirme. 


MIDI kayıt ve denetleyicileri kullanma

Kütüphaneden bir yama kullanarak; kayıt MIDI ve MIDI kayıt zamanlamasını düzeltme; bir MIDI içerisine kayıtları birleştirme; Düzeltme parametreleri için akıllı kontroller haritalama; MIDI notları oluşturma alır.


MIDI oluşturma ve düzenleme

Piyano kayıt editörü ile MIDI notalar oluşturma; fırça aracı ve özel fırça desenleri kullanarak; zaman kolları kullanarak; MIDI alanları ve notalar; bir MIDI dosyasını içeri çağırmak; olay listesinde MIDI veri düzenleme; oluşturma ve MIDI sürekli kontrolörleri düzenleme.


Perde ve Zaman Düzenleme

Bir kayıt hızı belirleyip, proje hız ayarı yapmak, Apple ses döngüleri yaratmak, hız değişiklikleri ve hız eğrileri oluşturma; proje anahtarı ve hızı için bir ses dosyası eşleştirmek; bir parçayı başka bir parçayı takip edecek şekilde verme; bir ses alanı zamanlamasını değişken düzenleme ve değişken zaman ile oynatma, perde ve hızını değiştirmek; ses kayıt ayarları.


Aranjmanı Düzenlemek

Alanlara döngü yapmak ve döngüleri tek tek bölgelere dönüştürmek; bölgeleri bir klasöre paketleme; alternatif düzenlemeleri kaydetme; şarkıyı önizleme; parçaları doldurmak için malzeme kopyalama; birden fazla bölge oluşturma; bölümler ekleme ve silme; sessizliği veya gürültüyü gidermek için bölgeleri kesme.


Karıştırmak

Pencereleri ve parçaları düzenlemek; yükseltici tasarımcısı kullanarak; ayarlama seviyeleri ve; parça alt birleştirme ve yardımcı kanal şeritleri ile işleme; bir parçanın belirli bir bölümüne efekt uygulamak; klasör ve toplam yığınlarını kullanarak; screensets kullanarak; filtreleme EQ plug frekanslar; gecikme ve yankı eklentileri ile derinlik katarak; kompresör kullanmak ve sınırlayıcı eklentileri.


Karıştırmayı Otomatikleştirme

Çevrimdışı parça ve bölge otomasyonu oluşturma ve düzenleme; canlı otomasyon kaydetme; MIDI denetleyicileri kullanma; karışımı arttırma. 


Apple sertifikalı eğitmen ve danışmanlarımızın nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin...

Copyright (c) 2020 GetInfo | Tüm hakları saklıdır.