free bootstrap template

iOS Support Essentials

Özelleştirilmiş Eğitim


iOS Support Essentials, iOS'u nasıl kullanacağınızı, destekleyeceğinizi ve iPhone'unuzdan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğretmek için bir günlük temel eğitimdir. Öğrenciler, dosyaları paylaşmak, belgeleri oluşturmak, internette dolaşım, yedeklemek ve verileri geri yüklemek, güvenlik ve diğer konular ile iPhone’unuzu güncel sürümde tutmayı öğreneceksiniz.


Eğitim Amaçları


Hangi Konuları Öğreneceksiniz:

- iOS Support Essentials, yeni kullanıcılardan artık iOS cihazlarını desteklemek zorunda olan deneyimli BT destek personeline kadar tüm iOS kullanıcıları için tasarlanmıştır. Tüm alıştırmalar eğitmen tarafından sınıfta gösterilecektir. Kendi iPhone'ları olan öğrenciler onları getirebilir ve takip edebilir, ancak eğitime iPhone getirilmesi bu gereklilik değildir.


Eğitim Kitlesi


- Teknik Destek Uzmanları, Teknik Koordinatörler

- iOS kullanıcılarını destekleyen kişiler


Ön Koşullar


Tavsiye edilen bilgi seviyesi:

- iOS Support Essentials'a katılan öğrencilerin herhangi bir iPhone deneyimi yaşamaması gerekir, ancak iOS veya diğer mobil işletim sistemi ile ilgili aşinalık yardımcı olabilir.


Konular


Temel Özellikler ve Sorun Giderme

iOS sürümleri karşılaştırması, Güç Yönetimi, iOS'u etkinleştirme, yükseltme veya versiyon düşürme, verileri Yedekleme ve Geri Yükleme, çoklu görev ve Split Screen arka plan yenileme ve veri kullanımı, hareket işlemcisi.


E-Posta, Kişiler ve İşbirliği

AppleID, Eposta, Genel Uygulamalar, Microsoft Exchange, Active Sync, iCloud & iCloud Aile, Kişiler, Takvimler, Bildirimleri Yönetme, SharePoint & Wikis, FaceTime


Multimedya & Sunum

Camera & Video, Photos & PhotoStream, TV veya projektöre bağlanma, AppleTV, AirPlay & Alternatifleri, Home Sharing.


Uygulamalar & Dosyalar

App Store, iOS Dosya Sistemi, Uygulamalar Arasında Dosya Paylaşımı, AirDrop, DropBox, Google & Diğer Bulut Servisleri, Metin Düzenleme, iBooks, E-kitap & PDF


Güvenlik

Kilitlemeyi iptal etmek, Parola & Şifreleme, TouchID, FaceID, Kısıtlamalar, Yönlendirilmiş Erişim, Find My ve Konum Servisleri, Apple Wallet & ApplePay, İş için Ağ Güvenliği, Uygulama Güvenliği, Fiziksel Güvenlik, Kişisel Gezinme, Uygunluk Standartları.


Kısayollar Ve Erişilebilirlik

Uzantılar ve Klavyeler, Metin Girme ve Düzenleme, Ekranı Yakınlaştırma ve Tersine Çevirme, Seslendirme, Dikte etme ve Siri


Özel Uygulamalar

Başından sonuna kadar App Store, VPP Programı, Özel B2B Uygulamaları, Satınalma veya Kurum içi uygulama geliştirmek?

Apple sertifikalı eğitmen ve danışmanlarımızın nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin...

Copyright (c) 2020 GetInfo | Tüm hakları saklıdır.